twitter facebook google plus picasa

LAZTAŞ Mermer 42 yılı aşkın tecrübesiyle gelenekçi ve yenilikçi ilkesinden taviz vermeden Mermer, Granite ve Quartz uygulamalar yapmaktadır.

"Taşın Sanata Dönüşümü"

Laztaş Mermer

Firmamız 1975 yılında sektörün duayenlerinden Hasan Keleş tarafından tamamen kendi öz sermayesiyle gününün en son teknolojisiyle kurulmuş olup, bugün de Kurtköy Mermerciler Sitesi’nde yerleşik fabrikamızda her türlü imalatın, inşaat ve proje uygulamalarının yanında Çin, Hindistan, İspanya, İtalya ve diğer ülkelerden de Granit İthalatı yapmaktadır.

Son yıllarda granitin ülkemizde giderek popüler hale gelmesiyle şirketimizin aldığı stratejik kararlarla çalışmalarımıza granit ithalatı da eklenmiştir. Laztaş olarak 42 yılı aşkın tecrübesiyle gelenekçi ve yenilikçi ilkesinden taviz vermeden ülkemizi yurt  dışında da kendini kanıtlamış bir marka olarak temsil edebilmenin heyecanını da en kısa zamanda siz değerli dostlarımızla paylaşmak inancı ve azmindeyiz.

İnsan ve Sermaye  ilkemizden yola çıkarak teknik ve uygulama ekibimizin yıllara dayanan bilgi, birikim, donanım ve tecrübe sonucu ortaya çıkan çağdaş projelerde imzamızın olmasından büyük bir onur duymaktayız.

Misyonumuz, Mermer ve Granite sektöründe çalışmalarına özenilen, çevreye ve insanlara saygılı öncü bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz, yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile müşterilerimizin mermer ve granit ihtiyaçlarına cevap verebilmektir.